Nejoblíbenější destinace

Slovensko

Při cestování do sousedního Slovenska vám může být  prostřednictvím služby Prázdninové dialýzy zajištěna léčba v dialyzačních střediscích v těchto městech: Banská Bystrica, Bratislava – Petržalka, Bratislava – Ružinov, Hlohovec, Humenné, Komárno, Košice, Krompachy, Nitra, Nové Mesto nad Váhom, Nové Zámky, Piešťany, Poprad, Považská Bystrica, Prešov, Rožňava, Spišská Nová Ves, Svidník, Trnava a Žilina. Ve všech těchto střediscích přijímají Evropský průkaz pojištěnce. Komunikace týkající se dokládaných zdravotních údajů je snadná, neboť probíhá v českém jazyce. 

 

 

 

 

Chorvatsko

Na dovolené v Chorvatsku může pacient v rámci služby Prázdninové dialýzy využít celkem 8 dialyzačních středisek (Pula, Rovinj, Opatija, Krk, Rab, Lošinj, Hvar, Makarská, Šibenik). Je zde výhoda, že Chorvatsko je již členem EU, takže k ošetření stačí předložení Evropského průkazu pojištěnce. 

 

 

 

 

 

 

Itálie

V Itálii je pokrytí dialyzačními středisky, která má v nabídce služba Prázdninové dialýzy,  opravdu velmi husté, takže má pacient velkou šanci, že dojíždění bude minimální a najde volné středisko ve svém preferovaném termínu. Středisek je zde celkem 40 - prakticky celé polovina jižního pobřeží, ale i velká města ve vnitrozemí, jako například Řím, Neapol nebo Miláno disponují vždy hned několika středisky. Také zde můžou být pacienti z České republiky dialyzováni pouze na základě předložení Evropského průkazu pojištěnce. 

 

 

 

 

Španělsko

Marbella patří mezi nejznámější letoviska na Costa del Sol na jihu Španělska. Letiště v Málaze je vzdálené 45 km. Také v tomto městě   vám díky službě Prázdninové dialýzy může být zajištěna dialýza v pohodlí moderního dialyzačního střediska.  Samozřejmostí je garance kvality a bezpečnosti dialyzační léčby.  V případě, že bude kapacita partnerských středisek zaplněna,  a pacient bude léčen v jiném soukromém zařízení, pohybuje se cena za jednu hemodialyzační léčbu kolem 250 EUR. Po zaplacení vám bude vydáno potvrzení, které předložíte své zdravotní pojišťovně (běžně je proplácena částka ve výši platné v ČR). U své zdravotní pojišťovny se prosím informujte na přesné podmínky zpětného proplacení dialyzační léčby.